ARTES BİYOGRAFİ

ARTES LTD. ŞTİ. BRASSCO markası ile 1989  yılından günümüze kadar yüksek kalitede kapı kolu, kapı açma, kapama sistemleri ve tamamlayıcı aksesuarlarını üretmektedir. Bünyemizde yer alan ARTES ve BRASSCO markaları, yüksek kalitede pirinç ve paslanmaz çelik hammaddeleri kullanılarak modern çizgiler yanısıra klasik ve geleneksel tasarım kapı kollarını kapsar.

ARTES Türkiye’de kendi alanında imza attığı sayısız ulusal ve uluslararası projelerle konusunda lider firmarlar arasındayerini almıştır. Bu başarıların yanında AR-GE inavasyon çalışmaları sonucu 2006 yılılında üretimine başladığı otel kapılarında kullanılan RFID elektronik kartlı kilit ve tamamlayıcı aksesuarlarının üretimine başarıyla devam etmektedir.

2019 yılı itibari ile yurt içi ve yurt dışında 2000’i aşkın otel, konaklama tesisi, iş merkezi BRASSCO markalı ürünleri tercih etmiştir. Kişi ve firmaların talepleri doğrultusunda, çözüm odaklı gerek tasarım bölümümüz gerekse mimari stüdyoda oluşturulan tasarımları kataloğumuzda beğenilerinize sunarız.

KURUCULARIMIZ

Mehmet Arslan Mustafa Yüksel
Genel Müdür Genel Müdür
   

 

MARKALAR

Brassco Elektronik Kilit Sistemleri
Artes Kapı Donanım Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.