BRASSCO ŞİRKET PROFİLİ / HAKKIMIZDA


Artes Pirinç Baskı Mamulleri San. ve Tic.Ltd.Şti 1989 yılında üretim ve ticari faaliyetlerine başlamış ve halen İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi'ndeki entegre fabrikasında üretim ve Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmektedir.

Geçen zaman içinde bayii ağı çalışmaları ve BRASSCO tescilli markası ile yurt içinde ve ihracatta yükselişini sürdürmüş, yurt içinde ve yurtdışında kapı kolu ve aksesuarları konusunda önemli prestije sahip İtalyan markalarının en iyi alternatifi olarak anılmaya başlamıştır.

2006 yılında elektronik otel kilitleri konusunu Ar-Ge kapsamına almış, 23 yıllık üretim, bilgi birikimi sayesinde ve en son teknolojileri kullanarak sektörde yerli üretimiyle öncü firma olmuştur.

Türkiye'de ilk defa elektroforetik lak tesisini kuran Artes, bugün de bu teknolojinin en gelişmiş şeklini uygulamakta, ayrıca bilinen en sert ve dayanıklı yüzey kaplama çeşidi olan PVD kaplama seçeneğini de müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız geçmişte olduğu gibi gelecekte de elektronik kilit sistemleri, kapı kolu ve aksesuarları konusunda yenilenmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir.